Ko je na vlasti

Milutin Jutka Jeličić

Odbornik : Brus
2020

Funkcija: Odbornik

20.08.2020

Mesto funkcije: Brus

Koalicija:

Stranka: Grupa građana "Za moderan Brus - Milutin Jeličić Jutka"

Na vlasti: Opozicija

2019

Funkcija: Odbornik

27.06.2019

Mesto funkcije: Brus

Koalicija:

20.08.2020

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2017

Funkcija: Predsednik opštine

18.08.2017

Mesto funkcije: Brus

Koalicija:

02.04.2019

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2016

Funkcija: Odbornik

17.05.2016

Mesto funkcije: Brus

Koalicija:

17.05.2016

Stranka: Nova Srbija

Na vlasti: Vlast

2016

Funkcija: Predsednik opštine

17.05.2016

Mesto funkcije: Brus

Koalicija:

18.08.2017

Stranka: Nova Srbija

Na vlasti: Vlast

Stranka Grupa građana "Za moderan Brus - Milutin Jeličić Jutka"
Godina rođenja 1962
Pol Muški
Promene 5

Grupa građana "Za moderan Brus - Milutin Jeličić Jutka"

Od 20.08.2020

Srpska napredna stranka

Od 27.06.2019 do 20.08.2020

Srpska napredna stranka

Od 18.08.2017 do 02.04.2019

Nova Srbija

Od 17.05.2016 do 17.05.2016

Nova Srbija

Od 17.05.2016 do 18.08.2017

Povezane vesti

Negotin: Odbornici isključeni iz Srpske napredne stranke

29 Sep 2021

Pod sumnjom da su zloupotrebili svoje članstvo u Srpskoj naprednoj stranci i obmanuli javnost tako što su prikupljali potpise podrške za izbornu listu Partije ujedinjenih […]

Pročitaj više

Promene čelnika u opštini Kuršumlija

22 Sep 2021

Na sednici Skupštine opštine Kuršumlija, održanoj 15. septembra 2021, predsednik opštine Radoljub Vidić podneo je ostavku na tu funkciju iz, kako je naveo, ličnih razloga. […]

Pročitaj više

SVILAJNAC – Od dve opozicione opštine u Srbiji, ostala samo jedna

21 Sep 2021

Prema rezultatima analize koju je sprovela Crta, Opštinama u Srbiji upravlja jedna stranka, dve opštine, Čajetina i Svilajnac, ostale su jedine opozicione lokalne samouprave u […]

Pročitaj više
overpass

Prijavi preletanje

Prijavite promenu "političkog dresa" odbornika u vašoj ili susednoj opštini. Na ovaj način možete demonstrirati demokratsku odgovornost i ukazati na "preletanja" odbornika i "promene" u zastupanju politika i doprineti naporu za zaštitu izbornog prava građanina a samim tim i demokratskog poretka naše zemlje.