Ko je na vlasti

Dragan Rastović

Odbornik : Apatin
2020

Funkcija: Odbornik

21.08.2020

Mesto funkcije: Apatin

Koalicija:

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2017

Funkcija: Zamenik Predsednika Skupštine opštine

08.12.2017

Mesto funkcije: Apatin

Koalicija:

21.08.2020

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2017

Funkcija: Predsednik Skupštine opštine

13.01.2017

Mesto funkcije: Apatin

Koalicija:

08.12.2017

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2017

Funkcija: Odbornik

13.01.2017

Mesto funkcije: Apatin

Koalicija:

21.08.2020

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2016

Funkcija: Odbornik

23.05.2016

Mesto funkcije: Apatin

Koalicija:

13.01.2017

Stranka: Socijalistička partija Srbije

Na vlasti: Opozicija

Stranka Srpska napredna stranka
Godina rođenja 1964
Pol Muški
Promene 5

Srpska napredna stranka

Od 21.08.2020

Srpska napredna stranka

Od 08.12.2017 do 21.08.2020

Srpska napredna stranka

Od 13.01.2017 do 08.12.2017

Srpska napredna stranka

Od 13.01.2017 do 21.08.2020

Socijalistička partija Srbije

Od 23.05.2016 do 13.01.2017

Povezane vesti

Negotin: Odbornici isključeni iz Srpske napredne stranke

29 Sep 2021

Pod sumnjom da su zloupotrebili svoje članstvo u Srpskoj naprednoj stranci i obmanuli javnost tako što su prikupljali potpise podrške za izbornu listu Partije ujedinjenih […]

Pročitaj više

Promene čelnika u opštini Kuršumlija

22 Sep 2021

Na sednici Skupštine opštine Kuršumlija, održanoj 15. septembra 2021, predsednik opštine Radoljub Vidić podneo je ostavku na tu funkciju iz, kako je naveo, ličnih razloga. […]

Pročitaj više

SVILAJNAC – Od dve opozicione opštine u Srbiji, ostala samo jedna

21 Sep 2021

Prema rezultatima analize koju je sprovela Crta, Opštinama u Srbiji upravlja jedna stranka, dve opštine, Čajetina i Svilajnac, ostale su jedine opozicione lokalne samouprave u […]

Pročitaj više
overpass

Prijavi preletanje

Prijavite promenu "političkog dresa" odbornika u vašoj ili susednoj opštini. Na ovaj način možete demonstrirati demokratsku odgovornost i ukazati na "preletanja" odbornika i "promene" u zastupanju politika i doprineti naporu za zaštitu izbornog prava građanina a samim tim i demokratskog poretka naše zemlje.