Ko je na vlasti

Katarina Milosavljević

Odbornik : Kragujevac
2021

Funkcija: Odbornik

10.05.2021

Mesto funkcije: Kragujevac

Koalicija:

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2020

Funkcija: Odbornik

27.11.2020

Mesto funkcije: Kragujevac

Koalicija:

10.05.2021

Stranka: Srpski patriotski savez SPAS

Na vlasti: Opozicija

2020

Funkcija: Odbornik

19.08.2020

Mesto funkcije: Kragujevac

Koalicija:

27.11.2020

Stranka: Grupa građana ''Nova Šumadija''

Na vlasti: Opozicija

2020

Funkcija: Odbornik

19.08.2020

Mesto funkcije: Kragujevac

Koalicija:

19.08.2020

Stranka: Zdrava Srbija

Na vlasti: Opozicija

2016

Funkcija: Odbornik

10.06.2016

Mesto funkcije: Kragujevac

Koalicija:

19.08.2020

Stranka: Zajedno za Šumadiju

Na vlasti: Opozicija

Stranka Srpska napredna stranka
Godina rođenja 1972
Pol Ženski
Promene 5

Srpska napredna stranka

Od 10.05.2021

Srpski patriotski savez SPAS

Od 27.11.2020 do 10.05.2021

Grupa građana ''Nova Šumadija''

Od 19.08.2020 do 27.11.2020

Zdrava Srbija

Od 19.08.2020 do 19.08.2020

Zajedno za Šumadiju

Od 10.06.2016 do 19.08.2020

Povezane vesti

Negotin: Odbornici isključeni iz Srpske napredne stranke

29 Sep 2021

Pod sumnjom da su zloupotrebili svoje članstvo u Srpskoj naprednoj stranci i obmanuli javnost tako što su prikupljali potpise podrške za izbornu listu Partije ujedinjenih […]

Pročitaj više

Promene čelnika u opštini Kuršumlija

22 Sep 2021

Na sednici Skupštine opštine Kuršumlija, održanoj 15. septembra 2021, predsednik opštine Radoljub Vidić podneo je ostavku na tu funkciju iz, kako je naveo, ličnih razloga. […]

Pročitaj više

SVILAJNAC – Od dve opozicione opštine u Srbiji, ostala samo jedna

21 Sep 2021

Prema rezultatima analize koju je sprovela Crta, Opštinama u Srbiji upravlja jedna stranka, dve opštine, Čajetina i Svilajnac, ostale su jedine opozicione lokalne samouprave u […]

Pročitaj više
overpass

Prijavi preletanje

Prijavite promenu "političkog dresa" odbornika u vašoj ili susednoj opštini. Na ovaj način možete demonstrirati demokratsku odgovornost i ukazati na "preletanja" odbornika i "promene" u zastupanju politika i doprineti naporu za zaštitu izbornog prava građanina a samim tim i demokratskog poretka naše zemlje.