Ko je na vlasti

Goran Ignjatović

Nema funkciju
2016

Funkcija: Zamenik Predsednika Skupštine opštine

19.11.2016

Mesto funkcije: Babušnica

Koalicija:

20.08.2020

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2016

Funkcija: Odbornik

19.11.2016

Mesto funkcije: Babušnica

Koalicija:

20.08.2020

Stranka: Srpska napredna stranka

Na vlasti: Vlast

2016

Funkcija: Odbornik

08.06.2016

Mesto funkcije: Babušnica

Koalicija:

19.11.2016

Stranka: Ruska stranka

Na vlasti: Opozicija

Stranka Nema aktivne stranke
Godina rođenja 1968
Pol Muški
Promene 3

Srpska napredna stranka

Od 19.11.2016 do 20.08.2020

Srpska napredna stranka

Od 19.11.2016 do 20.08.2020

Ruska stranka

Od 08.06.2016 do 19.11.2016

Povezane vesti

Negotin: Odbornici isključeni iz Srpske napredne stranke

29 Sep 2021

Pod sumnjom da su zloupotrebili svoje članstvo u Srpskoj naprednoj stranci i obmanuli javnost tako što su prikupljali potpise podrške za izbornu listu Partije ujedinjenih […]

Pročitaj više

Promene čelnika u opštini Kuršumlija

22 Sep 2021

Na sednici Skupštine opštine Kuršumlija, održanoj 15. septembra 2021, predsednik opštine Radoljub Vidić podneo je ostavku na tu funkciju iz, kako je naveo, ličnih razloga. […]

Pročitaj više

SVILAJNAC – Od dve opozicione opštine u Srbiji, ostala samo jedna

21 Sep 2021

Prema rezultatima analize koju je sprovela Crta, Opštinama u Srbiji upravlja jedna stranka, dve opštine, Čajetina i Svilajnac, ostale su jedine opozicione lokalne samouprave u […]

Pročitaj više
overpass

Prijavi preletanje

Prijavite promenu "političkog dresa" odbornika u vašoj ili susednoj opštini. Na ovaj način možete demonstrirati demokratsku odgovornost i ukazati na "preletanja" odbornika i "promene" u zastupanju politika i doprineti naporu za zaštitu izbornog prava građanina a samim tim i demokratskog poretka naše zemlje.